Grupi coaching-koos on kergem!

Grupi coaching – erinevus rikastab ja viib Sind edasi!

Tuleb tuttav ette, kus kogu hingest soovid enda seniseid harjumusi muuta, kus tunned et need harjumused on hoidnud Sind tagasi? Soovid kogu hingest, et suudaksid kasutada enda tõelist potentsiaali ning muuta enda senist mõttelaadi ja luua eneses rohkem selgust. Siis siinkohal oled Sa õigel teel!

aitan Sul väljuda mugavustsoonist ja asuda tegutsema;

aitan vabaneda piiravatest uskumustest ning murda negatiivseid mõttemustreid;

jagan Sinuga toetavaid harjutusi emotsionaalse tasakaalu leidmiseks ja säilitamiseks;

üheskoos grupiga oleme just Sinule vastutuspartnerid;

loome eesmärgistatud ja kindla tegevuskava edaspidiseks.

Grupi coaching koosneb 8-st kohtumisest, millest 7 on koos ühise grupiga ning üks kohtumine on personaalne ainult minuga. Kohtumised viime läbi mugavalt Zoom keskkonna vahendusel. Rõhutan siinkohal, et programmis osalemisel saavutad maksimaalse tulemuse, kui võtad osa kõigist kohtumistest reaalselt nende toimumise ajal.

Grupi coachingu võlu seisneb positiivses laengus, mida Sa peale igat kohtumist koged. Kuigi meile võib tunduda, et oleme oma igapäevaste probleemide ja muredega üksi, siis just siin avastad Sa enda jaoks tõsiasja, et tegelikult võivad pealevaadates täiesti erinevad inimesed olla siiski väga sarnased. Sa leiad enda jaoks väga palju taipamisi ning sellest tulenevalt tekib selgus Sinu sees, mõtetes ja tegudes. Programmi lõpuks oled täiesti teadlik, kuhu suunas Sa liikumas oled ning, mida Sa päriselt saavutada soovid.

Järgmine Grupi coachingu grupp alustab juba 14.veebruaril. Viimased kolm vaba kohta veel saadaval!

Sinu investeering Grupi coachingus osalemiseks on 549€ (sisaldab käibemaksu), võimalik tasuda ka osamaksete kaupa.