Katrin Rohtla

Katrin Rohtla

Juhi ja meeskonna coach

Olen töötanud üle 14 aasta juhtivas rollis, sellest üle 8 aasta IT sektoris juhtinud tiimide tööd ja ärisuundi, juurutanud agiilseid metoodikaid nii tiimi kui ka ettevõtte tasemel, koostanud ja ellu viinud strateegiaid. Selle perioodi jooksul olen kogenud nii suuremaid õnnestumisi kui ka põrumisi, seega mõistan hästi oma kliente ja nende ees olevaid väljakutseid. Minu kirg ja oskused on suunatud juhtide ja meeskondade arendamisele ning nende potentsiaali maksimeerimisele.

Coaching on õpetanud mulle senisest enam usaldama oma sisetunnet ning seda, kui oluline on võtta korraks aeg maha enne otsuse tegemist.

Kui oled valmis oma elus edasi liikuma, soovid leida lahendusi, tõsta teadlikkust iseendast ning panustada enda ja oma meeskonna arengusse, siis toetan Sind, kui vajad sel teekonnal enda kõrvale toetajat, kaasamõtlejat, kuulajat ja fookuse hoidjat.

Coachinguga Sa märkad, koged, oled kuulatud, tunnetad ja saad teadlikumaks!

Olen läbinud AoEC Coachingu programmi “Practitioner Diploma in Executive Coaching” ning meeskonnacoachingu “High Performance Team Coach”. Jätkan oma teekonda pidevalt ennast täiendades ja kogemusi omandades. Olen International Coaching Federation´i ja selle Eesti allorganisatsiooni liige ning oman rahvusvahelist sertifikaati.