KKK

Sellepärast ei pea sa muretsema. Meie suhtlus algab tasuta sobivuskohtumisega.  Seejärel otsustame, kas oleme koostööks üldse sobivad. Coaching annab perspektiivi ning tuletab pidevalt meelde eesmärki, mida Sa saavutada soovid. See aitab Sul keskenduda olulisele ning avastada enda tõeline potentsiaal.

Saad ise valida, kas saame kohtumiseks füüsiliselt kokku või räägime video-/telefonikõne vahendusel.

Me ei paku psühholoogilist nõustamist. Kui Sind vaevab depressioon või mõni sügav lapsepõlvetrauma, peaksid pigem pöörduma psühholoogi poole.

Ei pea. Pole üldse vahet, mis tööd sa parasjagu teed või kuhu välja jõuda soovid. Saame aidata kõiki, kes pole vähemal või suuremal määral senise eluga rahul ja soovivad positiivset muutust.

Mõned iseseisvad harjutused meilt tõesti saad, kuid me ei koorma sind koduse tööga üle.

Saad maksta ka igakuiste maksetena. Aga kui tasud kogu programmi eest korraga, tuleb ühe kohtumise hind mõnevõrra soodsam, nii et sel viisil on sul võimalik raha säästa.

Kuna alustame koostööd sobivuskohtumisega, siis suure tõenäosusega saab kohe selgeks, kui peaksime üksteise jaoks ebasobivaks osutuma.

Aga kui peaksid siiski pärast kolme kohtumist tundma, et programm pole Sinu ellu lisaväärtust toonud, tagastame ülejäänud programmi eest ettemakstud summa.

Kontaktivorm

Soovid registreeruda tasuta esimesele sobivuskohtumisele või meeskonna coaching’u hinnapakkumist? Saada meile päring. Vastame sulle esimesel võimalusel.

    MIND KÕNETAB

    Life coachingMeeskonna coaching1:1 Juhi coaching

    VALI KOHTUMISEKS SOBIV PÄEV