Individuaalne Coaching

Individuaalne coaching- sina ise oled enda õnne sepp!

Reesi Valge

Otsustasid astuda oma isiklikule kasvule ja arengule sammu lähemale?
Meie individuaalne coaching pakub sulle just selle võimaluse. Oleme siin, et toetada sind teekonnal iseenda paremaks versiooniks saamisel.

Meie coachid on kogenud, professionaalsed ja innustavad. Nad aitavad sul leida selgust oma eesmärkides ning ületada takistusi, mis on seni sinu teed varjutanud. Me ei ole siin, et öelda sulle, kuidas elada või mida teha. Me usume, et vastused on juba sinus olemas. Meie ülesanne on aidata sul need vastused leida.

Individuaalne coaching on personaalne ja kohandatud sulle. See on turvaline ruum, kus saad avameelselt jagada oma mõtteid, unistusi ja väljakutseid. Sinu coach toetab sind, kuulab sind ja esitab sulle mõtlemapanevaid küsimusi. Koos loome sulle inspireeriva ja toimiva tegevuskava, mis aitab sul oma eesmärke saavutada.

Selgus ja eesmärkide määratlemine: Coaching aitab sul selgitada välja, mida sa tegelikult tahad saavutada ning seada selgeid ja mõõdetavaid eesmärke. See aitab sul keskenduda olulisele ja suunata oma tegevusi vastavalt;

Eneseteadlikkus ja enesekindlus. Olgu see siis isiklikus elus või juhina, enesekindlus on oluline edu saavutamiseks. Personaalne coaching aitab sul ületada sind pidurdavad mõttemustreid;

Isiklik areng ja kasv: Coaching toetab sinu isiklikku ja ametialast arengut. See aitab sul avastada ja kasutada oma potentsiaali, õppida uusi oskusi ning võtta vastu väljakutseid ja õppida nendest;

Päris suhted: Coaching aitab sul parandada suhtlemisoskusi, kuulamisoskust ja empaatiat, luues seeläbi tugevamaid ja tervislikumaid suhteid. Sa õpid mõistma ennast ja teisi sügavamalt ning suhtlema selgemalt ja ausamalt, luues usaldust ja lähedust nii isiklikes kui ka tööalastes suhetes;

Konkreetsed tegevuskavad ja toetus: Coaching aitab sul välja töötada praktilisi tegevuskavasid ja strateegiaid, mis viivad sind lähemale eesmärkide saavutamisele. Sinu coach toetab sind selles protsessis, sa ei ole enam üksi.

Programm koosneb kohtumistest, telefonivestlustest, tagasisidest ning mõistlikul määral ka praktilistest harjutustest. Vajadusel saad minuga ka jooksvalt ühendust võtta. Olen Sinu jaoks olemas!

Mentorcoachingu pakett juhile:
Sisaldab 6 kohtumist personaalsest või Zoom-is, 1-1,5h kohtumine. Tugi telefoni teel kohtumiste väliselt. Sinu investeering: 1100 € (sisaldab km)

Lifecoachingu paketid:
3 kohtumist kestvusega 1-1,5h personaalselt või Zoom-is. Sinu investeering 390€ (sisaldab km)
6 kohtumist kestvusega 1-1,5h personaalsest või Zoomis. Sinu investeering 750€ (sisaldab km)

Leiad blogist postituse nelja põhjusega, miks coach Sulle kasulik on.

Reesi on pikaajalise kogemusega ning sertifitseeritud Coach nii personaalses kui ka meeskondlikus coachingus. Saad temaga lähemalt tutvuda siin.