FAQ

Coachi või terapeudi valimisel on oluline leida keegi, kellega sul on hea klapp ja kellega sa tunned end mugavalt. Samuti on oluline leida keegi, kes on spetsialiseerunud Sinu konkreetsele probleemile või väljakutsele ning kel on kogemusi ja teadmisi selle valdkonna kohta.

Kui oled segaduses, kas vajad coachingut või teraapiat, siis võid endale esitada mõned järgnevad küsimused:

Kas soovin saavutada kindlat eesmärki või arendada kindlaid oskusi? Kui jah, siis võib olla parem valik coaching.

Kas olen mures minevikus toimunud sündmuste või traumade mõju pärast? Kui jah, siis teraapia on sobivam.

Kas soovin lahendada praeguseid takistusi või probleeme oma isiklikus või tööalases elus? Kui jah, siis coaching on hea tööriist.

Kas olen mures oma vaimse tervise pärast või kogevad emotsionaalseid raskusi? Kui jah, siis võib teraapia olla parem valik.

Kõigele on lahendus olemas, tuleb vaid küsida ja julgustame Sind meiega ühendust võtma!

Terapeudiga valimisel, koostöö alustamisel, tema Sinuga sobivuse üle otsustamise puhul võivad toeks olla järgmised küsimused:

-Kas terapeudil on psühhoteraapia haridus ja kas tal on varasem kliinilise töö kogemus?

-Kas saad aru terapeudi rakendatavast praktikast ja tehnikast?

-Kas terapeut on tõeliselt huvitatud Sinust ja Sinu kogemusest?

-Kas terapeut on suunatud koostööle Sinuga ja kuidas pakub Sulle selles tuge?

-Kas terapeut kuulab ja kuuleb Sind?

-Kas terapeut arvestab Sinu piire, on lugupidav Sinu soovi osas mingit teemat jagada või mitte jagada?

Mitte iga terapeudiga ei pruugi nö klappi tekkida ja see on täiesti OK. On oluline meeles pidada, et psühhoteraapia protsess võib tekitada tugevaid tundeid, esile tuua raskeid teemasid – see on osa isikliku arengu, teadlikkuse kasvamise protsessist. See pole tingimata põhjus terpeudi vahetamiseks.

Meie tiimis on erineva kvalifikatsiooniga coachid ja terapeudid ning kindlasti saad just sellist tuge ja abi nagu hetkel vajad.

Ühe kohtumise kestvus on 1-1,5 tundi. Lisaks jagame Sinuga iseseisvaks tööks mõned toetavad harjutused, kuid kindlasti ei ole meie eesmärk Sind nendega üle koormata.

Oleme tasumise suhtes väga paindlikud ning vastutulelikud. Saad tasuda teenuste eest korraga, kui ka osamaksete kaupa. Vali enda jaoks kõige mugavama viis.

Kuna alustame koostööd sobivuskohtumisega, siis suure tõenäosusega saab kohe selgeks, kui peaksime üksteise jaoks ebasobivaks osutuma.

Aga kui peaksid siiski pärast kolme kohtumist tundma, et coaching või teraapia pole Sinu ellu lisaväärtust toonud, tagastame ülejäänud teenuse eest ettemakstud summa.

Kontaktivorm

Soovid registreeruda tasuta esimesele sobivuskohtumisele või meeskonna coaching’u hinnapakkumist? Saada meile päring. Vastame sulle esimesel võimalusel.

    MIND KÕNETAB

    Personaalne coachingMeeskonna coachingTöötoad meeskondadeleGestalt psühhoteraapia

    VALI KOHTUMISEKS SOBIV PÄEV