Services

Coaching aitab saavutada eesmärke ja tõstab sinu meeskonna tulemuslikkuse uuele tasemele

Individuaalne coaching, juhi coaching, meeskonna coaching ja Gestalt psühhoteraapia on ääretult laiapõhjalised teemavaldkonnad, millega Realcoach igapäevaselt tegeleb. Coaching nagu ka teraapia on protsess, justkui teekond, mille käigus saad teada palju uut ja kasulikku ning õpid rakendama tõhusaid võtteid, nimetagem neid tööriistadeks, et soovitud sihtideni jõuda. Olgu selleks isiklik areng või konkreetsete ettevõttesiseste väljakutsete tuvastamine ja lahendamine. Kõigil eelpool loetletud valdkondadel on mõistagi omad nüansid, kuid ka väga suur ühisosa  – toetada sind eesmärkide saavutamisel.

Mistahes tüüpi coachingu protsessi käigus saad Realcoachi toel lahendada ridamisi väljakutseid ja tõsta oma meeskonna töö tulemuslikkuse sootuks uutele tasemetele. Osa meie coachitud meeskondi ongi kohe võtnud ette just põhjalikuma ja mõnevõrra pikema meeskonna coachingu tee, teised alustanud põgusa pilguheiduga ja tellinud meeskonna tõhususe kiirkontrolli, konfliktide ennetamise ja lahendamise või emotsioonide juhtimise töötoa. Tutvu kindlasti ka meie klientide seniste edulugudega ja saa kinnitust, et see tõepoolest toimib!

Kõik Realcoachi teenused, praktilised lühikoolitused ja töötoad on custom made, mis tähendab, et saame käsitleda just sinu jaoks tähelepanu väärivaid ja kõige aktuaalsemaid teemasid. Heida pilk meie populaarsematele teenustele ja võta meiega ühendust, kui soovid rohkem teada või vajaksid hoopis teistlaadi lahendust.

Meeskonna tulemuslikkuse kiirkontroll ENG

Kas sina tead, milline on sinu meeskonna koostöövõime, sünergiatase ja sellest tulenev efektiivsus? Enamgi veel, kas rollid on selged ja seatakse ühiseid eesmärke ning tehakse kõik, et ühiselt nende poole püüelda? Testime!

Loe rohkem

Meeskonnacoaching – süsteemne lähenemine

Meeskonna coachingu abil algatatakse olulisi vestlusi, mis argipäevas kipuvad jääma tulemusplaanide, kasumiaruannete ja vaheeesmärkide varju. Viime üheskoos sinu meeskonna töö tulemuslikkuse uuele tasemele.

Loe rohkem

Töötuba: konfliktide lahendamine & ennetamine

Mitmete uuringute tulemustest nähtub, et paljudel meeskondadel kulub iganädalaselt ligi 20% ajast draamadele ehk konfliktide lahendamisele. See tähendab ju kokkuvõttes tervet tööpäeva! Õpime konflikte ennetama, lahendama ja vahendama!

Loe rohkem

Töötuba: emotsioonide juhtimine

Oskus oma emotsioone teadvustada ja juhtida on oluline oskus, mis aitab meil olla paremaks kaaslaseks oma kolleegidele, lähedastele, tulla toime elu väljakutsetega, sh stressiga.

Loe rohkem

Gestalt psühhoteraapia

Gestalt on praktiline psühhoteraapia meetod, mis aitab vabaneda minevikust, nautida olevikku ja teadlikult kujundada tulevikku. See keskendub inimese isiklikule arengule, enesetoetuse, teadlikkuse ja vastutuse kasvatamisele.

Loe rohkem

Individuaalne coaching

Turvalises ruumis saad avameelselt jagada oma mõtteid, unistusi ja väljakutseid. Sinu coach toetab sind ja kuulab sind ning esitab mõtlemapanevaid küsimusi. Koos loome sulle inspireeriva ja toimiva tegevuskava, mis aitab sul oma eesmärke saavutada.

Loe rohkem

Töötuba: refresh, restart, update

Töötoa eesmärk on aidata Sul iseennast uuendada, värskendada, nö taaskäivitada ja ehk ka pöörata uut lehekülge! Kui inimese sisemine maailm on korrastatum ja selge, siis väline maailm saab korda pea iseenesest.

Loe rohkem

Võta meiega ühendust

Soovid registreeruda tasuta esimesele sobivuskohtumisele või meeskonna coaching’u hinnapakkumist? Saada meile päring. Vastame sulle esimesel võimalusel.

    MIND KÕNETAB

    Personaalne coachingMeeskonna coachingTöötoad meeskondadeleGestalt psühhoteraapia

    VALI KOHTUMISEKS SOBIV PÄEV