Birgith Kalde

“Individuaalse coahingu programmiga ajendasid mind liituma eelkõige oma ala professionaalid – coachid Reesi ja Anna-Liis. Vahepeal on raske enda eesmärke üksi saavutada. Õige suunamine viib kiiremini tuntavate tulemusteni. Alguses ei osanud ma tegelikult coahingust midagi arvata, aga kohe, kui esimese kohtumise nendega tegin, tundsin, et see on just praegu ja kohe miskit mulle.

Paljud eesmärgid, mis said sessioonide käigus seatud, said ka täidetud. Eriti meeldis mulle enda areng, kuidas hakkama saada keerulistes olukordades. Minuga käib nüüd alati kaasas lause „vasta, aga ära reageeri“. Kindlasti on see õige koht kõigile, kes soovivad oma elus saavutada veel paremaid tulemusi. Meeskonna coachingust: meeskonnatöö on edu aluseks. Mäletan, kui meeskonna loomisel ütles Reesi, et ma ei otsiks meeskonda ainult endale sarnaseid inimesi. Mida rohkem erinev on seltskond, seda rohkem me üksteist täiendame. Täpselt nii ma tegin ja sain aru, et need sõnad peavad paika. Olen suuresti Reesi toetusega kokku saanud tiimi, kellega olen kasvõi valmis luurele minema!

Edukal ja toimival meeskonnal on ühine eesmärk – see kõik nõuab aega, kannatust ja töö selle nimel peaks käima iga päev.”