Meeskonna sisekliima audit
Peagisaabuv suvi, oma tööalases mõttes pisutki rahulikuma tempoga, on suurepärane aeg, et tegeleda strateegilisema planeerimise ja visiooni seadmisega. Ikka selleks, et pärast puhkuseid uue hooga tegutsema asuda. Et aga teaksid, millises (õiges!) suunas sügisel oma meeskonnaga liikuma hakata, on sul tarvis juba nüüd välja selgitada, kus te praegu asute. Sul on vaja tuvastada lähtepunkt! Näiteks, mis on teid seni takistanud täit edu saavutamast ja mida te päriselt vajate selleks, et jõuda maksimaalse potentsiaali ning seejuures ka selge fookuse, mõnusalt koostöise sünergia, heade suhete ja turvaliselt avatud õhustikuni.
Meie soovitus: tuvasta lähtepunkt
Tuvasta oma meeskonna vajadused nüüd, puhka ja kogu mõtteid suvel ning astu juba sügisel kindla teadmisega edu suunas. Kõlab nagu plaan?!
Meie pakkumine: teeme töö sinu eest
Realcoach teeb töö sinu eest! Viime iga meeskonnaliikmega läbi personaalse intervjuu, analüüsime tulemusi, võtame info kokku, arutleme üheskoos ja konsulteerime sind veebi vahendusel. Nii saad täpselt teada oma meeskonna edu soodustavad kui ka pärssivad tegurid ning pealekauba ridamisi nõuandeid ka. Kõlab nagu puhkus?!
Suvine boonus: juhile 3 coachingu sessiooni (jah, tasuta)
Kui tellid meeskonnatöö diagnostika hiljemalt 15. juunil, saad suvekuude vältel 3 juhi coachingu sessiooni lisaks. Nii saad suvel puhata, planeerida ja sügisel enesekindlalt käised käärida. Kõlab nagu see, mida vajad?!
Investeering meeskonna edusse 159 €/in +km
Kogemuslugu
Sirli Vaher
Tiimijuht & tooteomanik
Fujitsu Persona
www.persona.ee
Mul on hetkel väga hea võrdlusmoment klassikalise rahulolu-uuringu ja Realcoachi auditi vahel. Kindlasti ei väida ma, et rahulolu-uuring ei ole oluline, kuid tänu sisekliima auditile sain ma oma meeskonna “hingeelust” oluliselt rohkem teada. Ja see on minu jaoks ääretult tähtis!
Taoline audit oleks ilmselt tehtav ka ise, kuid kahtlen, kas kõik tiimiliikmed söandaks end juhiga vesteldes avada nii nagu coachiga ja kardan ka, et ühelgi tegusal juhil ei ole selle jaoks tegelikult piisavalt aega.
Igal juhul sai Fujitsu Persona meeskond kasu, sest neil avanes võimalus ausalt ja avatult oma mõtteid jagada ning tunda, et nad on olulised.
Mina aga sain objektiivse ja realistliku pildi ning kinnituse oma “kõhutundele”.
Lisaks tuli ilmsiks niimõnigi küsimus, mida ise pole osanud märgata, kuid mille lahendamisega nüüd tegelema saame hakata.Kahtlemata soovitan!
Miks on see oluline?
Kuidas ja kas juhid üldse teavad, mida üks või teine meeskond kõige enam vajab selleks, et koostöö sujuks, iga liikme potentsiaal maksimaalselt realiseeruks ja tulemuslikkus kasvaks ning ettevõtet saadaks edu? Mõned juhid lähtuvad kõhutundest ja kogemusest, mis pole alati tingimata vale, teised aga kasutavad selle info saamiseks rahulolu-uuringuid, mille läbiviimine on tihtipeale tülikas, tulemuste analüüs aeganõudev ja osalejate suhtumine leige (“ah, jälle seesama küsimustik, niikuinii midagi ei muutu”).
Mil viisil tuvastatakse töötajate rahulolu ja meeskondade toimimist pärssivaid tegureid sinu ettevõttes? Kas rahulolu-uuringuga? Ja mida ning kas üldse saadud infoga peale hakatakse?
Mis sa kostad aga siis, kui saad teada, et on olemas rahulolu-uuringust tõhusam ja kiirem viis, kuidas saada teada ühe või teise meeskonna pisut lonkavad ja tähelepanu vajavad (düs)funktsioonid ning lisaks veel ka ridamisi tööriistu ja ekspertnõu, kuidas asjad kindlalt ja kiirelt (taas) toimima saada?

Proovi vahelduseks rahulolu-uuringule hoopis meeskonna sisekliima auditit ning saa spetsiaalsed tööriistad ja just teile kohandatud juhtnöörid.
Soovid teada, milliste raskuste ja väljakutsetega sinu tiim päriselt silmitsi seisab?
Selleks mõtle esmalt läbi:
- milline on meeskonna koostöövõime, sünergiatase ja sellest tulenev efektiivsus?
- kas meeskond seab ühiseid eesmärke ja teeb selleks kõik, et ühiselt nende poole püüelda?
- kas kõik teavad oma rolliga seotud ootuseid ja ülesandeid ning omavad tööks vajalikke vahendeid, sealhulgas piisavalt infot?
- millised on meeskonnaliikmete omavaheline läbisaamine, suhete dünaamika ja individuaalsed hoiakud?
Nii võiks selguda, mida on sinu tiimil päriselt tarvis, et olla efektiivsemad, parandada suhteid ja ületada sujuva koostöö takistusi. Saan sulle seejuures toeks olla, sest sageli on inimestel end kolmandale osapoolele mõnevõrra lihtsam avada kui vahetule juhile.
Soovid saada realistlikku ja informatiivset pilti ning kaardistada meeskonna tervist? Telli meeskonna sisekliima audit.
Investeering meeskonna edusse
159 €/in +km
Võimalik teostada nii veebi vahendusel kui kohapeal, nii eesti kui inglise keeles.
Kuidas see käib?
Lithne nagu 1-2-3-4, ent fokusseeritud ja strateegiline
Tulemused
Kui soovid meeskonna sisekliima auditi kohta rohkem teada, kirjuta mulle reesi@realcoach.ee
Loe blogist, mis on viis kõige olulisemat näitajat, mis teevad ühest meeskonnast tulemusliku meeskonna.